FAQ

  • Q: Jak się zarejestrować?
  • A: Rejestracja użytkowników na stronie jest otwarta od 21.08.2020. Po zatwierdzeniu otrzymasz specjalny kod który umożliwi Ci  dostęp do Kungfurowego Discorda - centrum tegorocznych atrakcji.
     

Q: Wszystko fajnie, ale ile to kosztuje?
A: W tym roku Kungfur jest zupełnie darmowy! Jeśli chcesz możesz wesprzeć nas poprzez opcję sponsorską.

Q: Zrobiłem przelew. Kiedy moja wpłata zostanie zaksięgowana? Czy mogę to przyśpieszyć?
A: Księgowanie wpłat nie jest automatyczne i czasem trwa to kilka dni, ale przeważnie już następnego dnia roboczego kwota wpłaty powinna być zaksięgowana, zwłaszcza w okresach przed terminami wpłat. Jeżeli na drugi dzień roboczy nie masz wpłaty, a zależy Ci na szybkim jej zaksięgowaniu skontaktuj się z nami.
W szczególnych i uzasadnionych przypadkach możliwe jest księgowanie na podstawie pliku PDF z potwierdzeniem przelewu, jednak wszelkie opóźnienia i wątpliwości związane z tak potwierdzoną transakcją rozstrzygnięte być mogą na niekorzyść wpłacającego i skończyć nawet banem.

Nieprawidłowo nazwane przelewy będą odrzucane!

Q: Na czym polega opcja sponsorska w tym roku?
A: Wpłacając darowiznę w wysokości 10 zł na konto konwentu otrzymasz specjalne limitowane naklejki do odbioru na następnej edycji Kungfura podczas rejestracji (2021), naszą wdzięczność i wzmiankę podczas oficjalnego otwarcia. Pieniądze przeznaczone zostaną na ulepszenie discordowego serwera, konto premium na Picarto, serwer Minecraft oraz wsparcie następnych edycji.

Q: Mam problem i nie wiem gdzie mam się zgłosić.
A: Pisz śmiało na grupie KungFurowej, Organizatorzy i Helperzy pomogą w granicach swoich możliwości. Jeśli masz jakąś poważniejszą sprawę – pisz na wiadomości do organizatorów na privie, na grupie na Telegramie lub skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj.

Q: Nie widzę abym otrzymał jakiekolwiek maile.
A: Sprawdź w folderze Spam oraz czy wprowadziłeś prawidłowy adres.

Q: Nie mogę się zalogować, a na pewno wpisuje dobrze hasło!
A: Konta blokują się po 5 nieudanych próbach zalogowania. Zresetuj je lub też skontaktuj się z organizatorem.

Q: Chciałbym poprowadzić prelekcję, do kogo się zgłosić i do kiedy mam czas?
A: Prelekcję można zgłosić w formularzu.

Q: Potrzebuję kilku rzeczy do prowadzenia prelekcji, czy mogę liczyć na pomoc, czy wszystko powinienem załatwić we własnym zakresie?
A: Napisz do organizacji – postaramy się pomóc jak najwięcej. Im wcześniej dasz znać, tym łatwiej będzie zorganizować to, czego potrzeba. 

Q: Skąd będę wiedział, że mój panel został zaakceptowany?
A: Jeśli Twój pomysł zostanie wytypowany, organizatorzy poinformują Cię o tym.

Q: Jestem niepełnoletni, czy mogę wziąć udział w imprezie?
A: KungFur jest imprezą organizowaną dla dorosłych, dlatego jeśli jeszcze w dniu imprezy jeszcze nie jesteś pełnoletni, to zapraszamy na ewentualną kolejną odsłonę.