O Kungfurze

O KungFurze słów kilka:

Jest to konwent fanów fantastyki i furry w tematyce krajów azjatyckich, ze zmieniającym się co roku motywem przewodnim, którego integralną częścią jest jedno ze zwierząt kalendarza chińskiego – to, które patronuje okresowi, w którym ma miejsce konkretna edycja.

Kungfur 2020 - edycja online - Co Nowego?

Ze względu na niespodziewane i ciężkie wydarzenia w kraju w tym roku organizacja postanowiła przenieść imprezę do cyberprzestrzeni - to oznacza, że konwent w hotelu się nie odbędzie - zostanie zastąpiony wersją online i przeniesiony na serwer na discordzie oraz platformy streamingowe takie jak picarto.tv oraz twitch.tv. Impreza jest dzięki temu całkowicie darmowa a uczestniczyć w niej mogą pełnoletnie osoby z każdego rejonu Polski, czy to na kwarantannie czy te, które nie miały wcześniej możliwości uczestniczyć w poprzednich edycjach Kungfura.

Co dziać się będzie:

Impreza w trybie online to nie lada wyzwanie i utrudnienie, ale również nowe możliwości! Organizacja postara się o różnorodne atrakcje, takie jak livestreamy artystyczne, sesje rpg, prelekcje hobbystyczne, recenzje, testy, konkursy oraz wszelkie streamy gier i zabaw! Udostępniamy również pokoje gdzie możesz swobodnie socjalizować się z uczestnikami z każdego zakątka kraju ale także specjalnie dedykowane audycje muzyczne! Zostanie w domu wcale nie musi być nudne - rozsiądź się wygodnie i daj się zaskoczyć!

TEMAT W tym roku:

Cyberpunk 2077! Daleko posunięta urbanizacja, jak i olbrzymia potęga militarna oraz ekonomiczna Japonii pozwala nam na dostęp do wspaniałych technologii wszczepów, protez, czipów czy też wszelakich urządzeń i ulepszeń, które są niezbędne do przetrwania we współczesnym świecie. Aby być kimś musisz zadbać o rozwój siebie, by nadążyć za systemem - a może sprzeciwisz się korporacyjnym sloganom i zamierzasz walczyć z technologicznym totalitaryzmem?

Gdzie odbywa się konwent?

Kungfur odbędzie się w internecie - głównie na kanale discordowym do którego link otrzymasz przy potwierdzonej rejestracji ale również na serwisach takich jak picarto, twitch a także na telegramie bądź innych miejscach -- np. dedykowanym serwerze minecraft!

Jaki jest koszt imprezy?

W tym roku Kungfur jest darmowy dla wszystkich uczestników, by wziąc w nim udział wystarczy się zarejestrować - bez ukrytych kosztów! Jeśli jednak chcesz wesprzeć Kungfur finansowo udostępniliśmy opcję sponsorską.


CO DAJE BYCIE SPONSOREM?
W tym roku dajemy możliwość wsparcia konwentu poprzez opcję sponsorską - za darowiznę w wysokości 10 zł uczestnik dostaje specjalne limitowane naklejki tematyczne (do odbioru na przyszłej edycji konwentu lub osobiście od organizatora), wyróżnienie na discordzie oraz podziękowania na oficjalnym otwarciu Kungfura. Pieniądze od sponsorów przeznaczone zostaną na utrzymanie serwerów, konto premium na picarto.tv i wszelkie nagrody - reszta pieniędzy zostanie dodana do budżetu na przyszłe edycje.