Stwórz z nami KungFur!

 

Każdy może zgłosić chęć pomocy jako Helper lub Prelegent. Zapisy na prelegentów są otwarte do 4.09.2020 natomiast zapisy dla helperów na tegoroczną edycję są obecnie zamknięte.

Helper pomaga podczas organizacji imprezy, ale dedykowani helperzy mogą być moderatorami, komentatorami bądź technicznymi. Każdy helper zostaje zweryfikowany przez Organizatorów a nagrodą za pomoc jest zniżka akredytacyjna na kolejną edycję (10 zł) oraz dostęp do wcześniejszej rejestracji która umożliwi zajęcie pokoju przed innymi uczestnikami.

W tym roku prelegenci mają do dyspozycji platformy streamingowe takie jak Twitch.Tv oraz Picarto.tv a także Discord gdzie mogą używać kanałów głosowych oraz udostępniania ekranu. Kungfur nawiązał również współpracę z Radiem Futrzak.FM co umożliwi twórcom atrakcji prowadzenie dedykowanych dla konwentu audycji!

Żeby zachęcić uczestników do współpracy Organizacja ogłasza konkurs dla najlepszego Prelegenta. Twórcy atrakcji którzy wykażą się nadzwyczajną kreatywnością i zaangażowaniem, ale także płynną współpracą i interesującymi pomysłami zostaną nagrodzeni WCZESNYM DOSTĘPEM do rejestracji na Kungfur 2021, co pozwoli na ZAJĘCIE MIEJSCA W POKOJU przed innymi konwentowiczami (które oczywiście będziecie musieli sami opłacić, dla jasności). Trzech zwycięzców zostanie wyłonionych przez głosowanie uczestników (Nagroda Publiczności) a jeden wybrany przez Organizację (Nagroda Organizatorska).

Zachęcamy do próbowania swoich sił we wzbogacaniu tegorocznej imprezy online! 

Formularz zgłoszeniowy

W razie wątpliwości możesz kierować do nas pytania kontaktując się poprzez formularz tutaj lub napisac do organizatora tutaj.